Oferujemy elektrozaczepy standardowe,  rewersyjne oraz p.pożarowe wraz z akcesoriami. Nowością są elektrozaczepy z wyślizgiem do drzwi bezprzylgowych, system wyklucza możliwość zacinania się języka zamka.

W sprzedaży posiadamy elektrozaczepy marek: EFFEFF, Bira Trade, Harte, Dorcas oraz Yale. Są to producenci, których wyroby cieszą się międzynarodowym zaufaniem z uwagi na swoją niezawodność i funkcjonalność. Elektrozaczepy stanowiące nasz asortyment spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz jakości. Ich różnorodne modele pozwalają na idealne dopasowanie rodzaju elektrozaczepu do drzwi - także w przypadku wariantów przeciwpożarowych czy o wysokim poziomie ognioodporności.

Do produkcji elektrozaczepów z naszego katalogu wykorzystuje się jedynie materiały najwyższej jakości, natomiast końcowy etap produkcji stanowi zawsze kompleksowy proces testowania gotowego wyrobu. Od niezawodności elektrozaczepów zależy bezpieczeństwo użytkowników - zwłaszcza w kontekście ochrony przeciwpożarowej. Elektrozaczepy mają szerokie zastosowanie - w zależności od typu. Przykładowo standardowe elektrozaczepy, w formie awersyjnej (zamknięte bez prądu). Awersyjne czyli standardowe elektrozaczepy są wykorzystywane najczęściej, zarówno w lewo- jak i prawoskrzydłowych drzwiach. Opierają się na zasilaniu prądem - stałym lub zmiennym. Elektrozaczepy rewersyjne (czyli otwarte bez prądu, w tym wypadku tylko stałego) sprawdzają się jako zabezpieczenie np. przy drzwiach wejściowych z domofonem czy w obiektach z kontrolą dostępu. Elektrozaczepy rewersyjne mogą być dodatkowo wzmocnione lub wyposażone w specjalne czujniki.