Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się stale aktualizować ofertę. Asortyment Rawos.pl obejmuje wysokiej jakości produkty takich polskich i zagranicznych firm, jak Assa Abloy, Yale, Anselmi, Dorcas, Startec, na które wystawiamy gwarancję. Wyroby wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, trwałością, prostotą w montażu i użytkowaniu, ale też estetyką. Nasz zespół proponuje również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów - tak, aby mogli Państwo znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nowoczesne okucia budowlane ze sklepu Rawos.pl wyróżniają się korzystnymi cenami - jednakże to nie wszystko. W zależności od tego, na jakie ilości produktów zdecydują się inwestorzy, możemy zaoferować także dodatkowe zniżki. Stali klienci mogą liczyć na specjalne oferty - dzięki możliwości logowania na stronie sklepu rabaty mogą być też naliczane w sposób automatyczny.

Warto zdecydować się na większe zakupy w sklepie internetowym Rawos.pl - zimowe miesiące to doskonały czas na wprowadzanie drobnych, lecz korzystnych zmian w otoczeniu. Dzięki np. dodatkowym uszczelnieniom można zwiększyć wydajność cieplną w domu, a wymiana klamek czy pochwytów może niedrogim kosztem dodać wnętrzu elegancji czy stylistycznej spójności. Zachęcamy również do skorzystania z promocji, które dla Państwa przygotowaliśmy!